Dokładnie dzisiaj, dokładnie teraz na JejPerfekcyjnosc.pl ruszają młodzi. Mają pomysły, mają zapał, mają swoje własne zdanie i poglądy. Teraz mają także miejsce, by je wyrażać.

Młode pokolenie LGBT chce mówić za siebie. Chce się wyrażać i dzielić swoimi przemyśleniami. Od dziś na JejPerfekcyjnosc.pl rusza ich miejsce. Pod wspólną nazwą Młode Pokolenie znajdziecie od dziś teksty autorek i autorów nazywanych millenialsami. To oni są przyszłością ruchów LGBT, gospodarki, nauki i naszego kraju. To o nich biją się reklamodawcy i pracodawcy. To oni będą zmieniać rządy w Polsce w najbliższych latach. Dlatego warto ich czytać, warto próbować ich zrozumieć.

Cztery nowe miejsca na JejPerfekcyjnosc.pl to:

wstep_pedalskieucho1. Pedalskie Ucho

JejPerfekcyjnosc.pl/PedalskieUcho

Łyk kultury. Nie koniecznie tej wysokiej. Muzyczne refleksje geja, który się zna. Skąd się zna? Ano stąd, że żyje muzyką od zawsze. Otwartość na nowe brzmienia, muzyczne niespodzianki, szalone zwroty akcji – to wszystko sprawia, że współczesna muzyka nie ma dla mnie tajemnic. Teraz będę się dzielić swoimi przemyśleniami z Wami.

Dziś zaczynamy: Janet nie wraca w wielkim stylu i Nowy hymn disco od Lady Gagi

wstep_krakowskispleen2. Krakowski Spleen

JejPerfekcyjnosc.pl/KrakowskiSpleen

Perspektywa pozawarszawska i może tym cenniejsza właśnie. Analiza zwyczajów, zachowań i typowych dla Krakowa sytuacji. Obserwacja gejowskiego życia w mieście spowitym smogiem. Spotkasz tu małych chłopców, prężących pośladki przy barze w Coconie w oczekiwaniu na drinka od starszego dżentelmena. Usłyszysz również o dużych chłopcach – szukających szybkiego seksu pośród ubrudzonych przeróżnymi wydzielinami, walających się rolek papieru i stłuczonych butelek. Kraków wita!

Dziś zaczynamy: Dlaczego nienawidzę imprez?
wstep_bracias

3. Bracia S

JejPerfekcyjnosc.pl/BraciaS

Wyobraźmy sobie, że dwie osoby, które mają krytyczny stosunek do otaczającej ich rzeczywistości, zaczynają działać społecznie. Pójdźmy dalej – niech te dwie osoby będą parą osiemnastolatków. Żeby lekko podkolorować, będą nimi bracia bliźniacy. Niech mają na imię Patryk i Mateusz. A co, jeśli to wszystko okaże się prawdą? Poznajcie Braci S i ich punkt widzenia.

Dziś zaczynamy: Duchowa refleksja nad przemocą.

wstep_zgubilempizame4. Zgubiłem piżamę

JejPerfekcyjnosc.pl/ZgubilemPizame

Mam na imię Mateusz, mam 18 lat. Na co dzień uczę się w technikum turystycznym. Jestem aktywistą miejskim i działaczem w sprawach społeczności LGBT+ z którą sam się identyfikuję. Chcę tutaj pisać o sprawach bieżących, o problemach młodych ludzi, trochę o polityce oraz o innych rzeczach, które mi wpadną do głowy :D

Dziś zaczynamy: Zrozumieć geja-korwinistę


 

Mam wielką nadzieję, że zadomowią się tutaj na stałe. Ale że będą też początkiem czegoś nowego. To właśnie oni będą decydować o przyszłości – także o przyszłości JejPerfekcyjnosc.pl.

Witajcie zatem!

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email