Premiera: 6 lutego 2019, LOKO (Warszawa)

Pokazy:
– 6 lutego 2019, LOKO (Warszawa)
– 6 marca 2019, LOKO (Warszawa)
– 28 marca 2019, Kawiarnia Literacka (Kraków)
– 11 kwietnia 2019, Punto Punto (Poznań)
– 17 kwietnia 2019, Pogłos (Warszawa)
– 16 maja 2019, CoffeePlanet (Wrocław)
– 27 września 2019, Red Pub (Bydgoszcz)
– 10 października 2019, Teoria (Katowice)
– 8 października 2020, Scena Berlin (Kraków)

Opis:

Transetka? robi stand-up?? Tego jeszcze nie grali!?️‍?
?UWAGA! Nie dla wrażliwych ludzi!?

Ponoć łóżko ?️ powinno być najwygodniejszym meblem w mieszkaniu. Nie u mnie… na moim półtoraosobowym meblu spały już dziesiątki mężczyzn ?????, więc nieco się wyrobiło.
Wyrobiłam się i ja. Wiem już, kogo zapraszać do niego trzeba? a kogo nie✋. Opowiem Wam o tym, jak krzyczałam „jeszcze!”? i jak musiałam wyganiać jednego kochanego ?‍❤️‍?‍?, by za chwilę pojawił się w nim drugi ?‍❤️‍?‍?. O tym, jak czekałam na gwiazdę porno? pod klubem nocnym i jak weszłam do współlokatora, żeby zabrać mu chłopaka z łóżka ?.
Mówiąc krótko: tej nocy zdradzę Wam wszystkie seksrety! Bez ściemy, bez owijania w bawełnę i bez pomijania obrzydliwych szczegółów.❣️

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!


Wypowiedz się! Skomentuj!