Lucas Adelon Rembas szukał odpowiedzi na pytanie, czy geje muszą się malować. Przy okazji popijał szoty wódki, by coraz szczerzej odpowiadać na zadane pytania. A to wszystko w talk-show „Szoty z JP”!

Makijaż dla wielu osób jest rzeczą bardzo niemęską. Malowaznie się dla wielu osób wydaje się czymś zniewieściałym. Kojarzy się też często z gejami… Jak to więc jest naprawdę?

Lucas znany Wam przede wszystkim jako drag queen Adelon, jako ekspert od makijażu odpowiada na najważniejsze pytanie: czy wszyscy geje muszą się malować?

W każdy czwartek o 19:00 na www.YouTube.com/JejPerfekcyjnosc nowy odcinek „Szotów z JP”.

Najbardziej gejowski talk-show w sieci. Najbardziej intymny gejowski talk-show w polskim internecie. Najbardziej niegrzeczny talk-show w kraju.

Seks, narkotyki, polityka, religia, celebryci, nowoczesne technologie, imprezy, muzyka, jeszcze raz seks i odrobina powagi. Co tydzień nowi goście, nowe tematy i nowe rozmowy!

Wypowiedz się! Skomentuj!
SZOTY Z JP - Co tydzień w czwartek o 19:00 nowy odcinek bardzo gejowskich rozmów przy szotach. Poważne i mniej istotne tematy omówione w jedyny i wyjątkowy sposób dzięki zaproszonym gościom. Szoty z JP to jedyny taki talk-show w polskim internecie.