Premiera: 22 października 2020, Surowiec (Wrocław)

Pokazy:
– 22 października 2020, Surowiec (Wrocław)
– 26 stycznia 2022, Jack’s Cinema Bar (Warszawa)
– 3 lutego 2022, Teoria (Katowice)
– 4 lutego 2022, Surowiec (Wrocław)
– 16 lutego 2022, Pop’n’Art (Łódź)

Opis:

Niech będzie pochwalony. ? I Maryja też. ? Zwłaszcza Maryja, bo to jednak Polka była.?? Wiecie zresztą, że tu trzeba uważać, bo można obrazić czyjeś uczucia religijne.⛪️ I to właśnie planuję zrobić tej nocy.? Opowiem Wam o tym, jak w rodzinnej parafii robiłam pantomimę o św. Krzysztofie?‍♂‍, jak musiałam uciekać przed pijanym proboszczem ? ale i o tym, jak mój brat spotkał na odwyku w szpitale mojego szkolnego katechetę.? Będzie o moim eks-współlokatorze Danielu, który sypia tylko z księżmi ☦️ ale i o Arku, którego sponsorowali? księża z trzech krajów, a każdy myślał, że jest Tym Jedynym.?Nie ominę historii o tym, jak udawałam, że mdleję podczas mszy??‍♂‍ ale i awantury, która wydarzyła się na jednym ze ślubów?, na które mnie zaproszono. To będzie cała prawda o byciu transem katolikiem✝️ w Polsce. Czy też raczej: byciem transem katolikiem na ziemi, tej ziemi.♝
Bo choć jeszcze mnie z ambony księża nie potępiają?, to coś czuję, że po tym stand-upie zaczną… Więc niech bogowie mają mnie w swojej opiece! ?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!

Wypowiedz się! Skomentuj!