Premiera: 28 listopada 2019, Kawiarnia Literacka (Kraków)

Pokazy:
– 28 listopada 2019, Kawiarnia Literacka (Kraków)
– 4 grudnia 2019, LOKO (Warszawa)
– 12 grudnia 2019, Teoria (Katowice)

Opis:
? W Święta też nie ma świętości. O, tyle. ?
Bo co to za pomysł, żeby nagle obcy sobie ludzie, którzy nazywają się rodziną?, zjeżdżali się nagle w jednym czasie i miejscu przy za ciasnym stole? i próbowali ze sobą rozmawiać?!? To się po prostu nie może udać ❌
Jedni idą na pasterkę ⛪, inni wypatrują pierwszej gwiazdy ?, jeszcze inni lepią bałwana⛄ i szukają prezentów pod choinką?. My jednak wiemy, że Święta? to czas, gdy można wreszcie poszaleć na Grindr? w rodzinnej miejscowości, bezkarnie się najebać na koszt mamy? no i zrealizować swoje fetysze?.

O tym, jak wyglądają Święta❄, kto gdzie i komu wbił widelec w rękę❄, jak się biją przed pasterką prawdziwi patrioci❄, jak się najebać tak, żeby nikt nie zauważył❄ i dlaczego na plebani u proboszcza światło świeci się tak długo❄… Tak, o tym też będzie ten stand-up.
Ale jak zwykle będzie też: dużo kutasów, coś o defekacji, nawiązania do fellatio, zdrada, seks, narkotyki i trochę o miłości. Ale tylko trochę. Więc wpadajcie koniecznie!
?Wesołych Świąt, Zboczeńcy?

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!

Wypowiedz się! Skomentuj!