Premiera: 28 listopada 2019, Kawiarnia Literacka (Kraków)

Pokazy:
– 28 listopada 2019, Kawiarnia Literacka (Kraków)
– 4 grudnia 2019, LOKO (Warszawa)
– 12 grudnia 2019, Teoria (Katowice)

Opis:
🎅 W Święta też nie ma świętości. O, tyle. 🎅
Bo co to za pomysł, żeby nagle obcy sobie ludzie, którzy nazywają się rodziną👪, zjeżdżali się nagle w jednym czasie i miejscu przy za ciasnym stole🪑 i próbowali ze sobą rozmawiać?!🙊 To się po prostu nie może udać ❌
Jedni idą na pasterkę ⛪, inni wypatrują pierwszej gwiazdy 🌟, jeszcze inni lepią bałwana⛄ i szukają prezentów pod choinką🎁. My jednak wiemy, że Święta🎄 to czas, gdy można wreszcie poszaleć na Grindr📱 w rodzinnej miejscowości, bezkarnie się najebać na koszt mamy🍾 no i zrealizować swoje fetysze🧦.

O tym, jak wyglądają Święta❄, kto gdzie i komu wbił widelec w rękę❄, jak się biją przed pasterką prawdziwi patrioci❄, jak się najebać tak, żeby nikt nie zauważył❄ i dlaczego na plebani u proboszcza światło świeci się tak długo❄… Tak, o tym też będzie ten stand-up.
Ale jak zwykle będzie też: dużo kutasów, coś o defekacji, nawiązania do fellatio, zdrada, seks, narkotyki i trochę o miłości. Ale tylko trochę. Więc wpadajcie koniecznie!
🎅Wesołych Świąt, Zboczeńcy🎅

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni😤, zniesmaczeni🤢, roześmiani😂 i wybawieni😜. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka💅 najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii💩, homofobii💩, body-shamingu💩, fat-shamingu💩, ageizmu💩 i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. 💩💩💩

😈 Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
😈 Szykujcie się na najgorsze!

Wypowiedz się! Skomentuj!