Premiera: 23 sierpnia 2019, LOKO (Warszawa)

Pokazy:
– 23 sierpnia 2019, LOKO (Warszawa)

Opis:

Nienawidzę zakupów.? Nienawidzę centrów handlowych.?️ Ale wiecie, co lubię? Klopsiki w Ikei.? Tak samo, jak Wy. Ale od klopsików impreza się dopiero zaczyna.? Bo, jak się okazuje, w Ikei pracują też geje.? A skoro są geje, to są też ultrakatolicy.✝️ I to jest początek mieszanki wybuchowej.???
Nie od dziś wiadomo też, że ja się lubię bić z takimi.?? A jak trzeba, to nawet i przespać się mogę. ?️ Na chwałę Pana i po prostu, żeby było miło ?. Bo jednak nie ma to, jak przespać się z kimś, kto mówi, że cię nienawidzi ale jak koledzy nie patrzą to… wiadomo ? A już w ogóle super jest, gdy uda się to zrobić w Ikei! ? I o tym wszystkim chcę Wam teraz opowiedzieć…

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!

Wypowiedz się! Skomentuj!