Premiera: 20 kwietnia 2022, Jack’s Cinema Bar (Warszawa)

Pokazy:
– 20 kwietnia 2022, Jack’s Cinema Bar (Warszawa)
– 21 kwietnia 2022, Bunkier (Gdańsk)
– 4 maja 2022, Pop’n’Art (Łódź)
– 5 maja 2022, Hostel Stonewall (Poznań)
– 11 maja 2022, Surowiec (Wrocław)
– 12 maja 2022, Piwnica Kany (Szczecin)
– 18 maja 2022, Teoria (Katowice)

Opis:

Jasne słońce☀️, gorący piasek?️, delikatna bryza? wiejąca znad morza… O tak, dla wielu osób plaża to idealne miejsce na odpoczynek i nabranie sił. Półnagie ciała? nakremowane oliwkami, błyszczące spocone bicepsy? odbijające piłkę?‍♂️, leniwa atmosfera popołudniowego relaksu. O tak, tak musi wyglądać niebo.? Chyba że nagle wkraczają do niego tabuny wrzeszczących bachorów?, setki sprzedawców lodów?, popcornu?, kanapek?, drożdżówek, soczków? i czego-tam-tylko jeszcze sobie wymarzycie. A tak w ogóle, żeby się gdziekolwiek dostać, trzeba o 7:00 rano zmierzyć się ze slalomem pomiędzy parawanami, które opanowały miejsce.

I właśnie z takiego parawanu zrobiłam sobie strój plażowy? i wkroczyłam na plażę?️. Niczym walec zmiotłam po drodze kilka koszyków? z jedzeniem, być może zadeptałam jakieś dziecko?. Nie ma to znaczenia. Gdy ja wkraczam, uważajcie narody? To nie będzie zwykłe popołudnie na piachu. To nie będzie spokojny dzień na słońcu. To nie będzie normalny wakacyjny czas. Rozpoczynam polowanie.? Zaczynam łów.? Najpierw wypatruję pięknych chłopców, a potem odciągam od stada najsłabsze ogniwa… Zaczyna się seksualne pulsowanie starego, grubego, zmęczonego transa.

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!

Wypowiedz się! Skomentuj!