Premiera: 23 lipca 2020, Kawiarnia Literacka (Kraków)

Pokazy:
– 23 lipca 2020, Kawiarnia Literacka (Kraków)
– 29 lipca 2020, Jack’s Bar Cinema (Warszawa)
– 30 lipca 2020, CoffeePlanet (Wrocław)
– 6 sierpnia 2020, Piwnica Kany (Szczecin)
– 13 sierpnia 2020, Teoria (Katowice)
– 10 września 2020, Pop’n’Art (Łódź)

Opis:

Jestem gruba.? To jakby wszyscy wiedzą. Bycie grubą nie jest łatwe, Zwłaszcza jak dodatkowo jesteś niebinarnym starym transem.? Owszem, z małym penisem.? Ale jakoś daję radę i czasem nawet porucham.?
Opowiem Wam o tym, jak schudłam prawie 30 kg a potem przytyłam dużo więcej.⚖ I o tym, jak mimo wszystko na Grindr wciąż mam nowe wiadomości z gołymi panami.?‍♂️ A na imprezach stawiają mi wódę.? (W zamian za niewielkie usługi seksualne.)
Tym razem zapraszam Was na podróż po moich zmaganiach z (nad)wagą.⚖ Po sportach, które uprawiałam i które mnie zniszczyły.?‍♂️ Po dietach, jakie przeszłam i po kompromitacjach, które doprowadziły mnie do występowania na scenie w czarnych za dużych narzutach.⬛ Bez ściemniania, bez udawania i na koniec nawet pokażę Wam trochę ciała!?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!

Wypowiedz się! Skomentuj!