Premiera: 7 czerwca 2019, LOKO (Warszawa)

Pokazy:
– 7 czerwca 2019, LOKO (Warszawa)

Opis:

Paradujemy?‍♂️, maszerujemy?‍♂️, idziemy?‍♂️. Po równość✅, po wolność✅ i po dobrą zabawę✅. Żeby zniszczyć kraj?, zniszczyć Polskę? i polską rodzinę?‍?‍?. Żeby seksualizować dzieci?, deseksualizować księży⛪, móc żyć po swojemu a przy okazji rozwalić cywilizację?.
Każda parada?️‍? i marsz?️‍? to masa wydarzeń – przed, w trakcie i po. A życie, jak to życie – pisze najlepsze scenariusze?. Z tych scenariuszy wybieram dla Was to, co najśmieszniejsze?. Jako że paraduję od kilkunastu lat?, robiłam paradę najdłużej ze wszystkich w historii? a do tego lubię, żeby było zabawnie… No to po prostu zebrałam to w kupię.?
▶▶▶ I dzień przed Paradą Równości 2019 zapraszam Was na wyjątkowy stand-up o paradzie!?️‍? To JEDNORAZOWY pokaz!

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!


Wypowiedz się! Skomentuj!