Czas na połączenie sił – Mariolkaa Rebel i Candy zaprosiły Jej Perfekcyjność na najbardziej epickie bingo w Poznaniu w tym sezonie. Już w tę środę!

Jej Perfekcyjność pojawi się na poznańskim bingo po raz pierwszy. Tradycją tej zabawy jest zapraszanie gości i gościń, które uświetniają w ten sposób wydarzenie.

Strasznie się ciesze, że dane mi będzie zagrać bino w Punto Punto w Poznaniu. Wiem, że imprezy tam potrafią być naprawdę szalone, więc liczę na to, że będzie naprawdę grubo – komentuje trans.

Gra w bingo stała się już stałą rozrywką w świecie LGBT w Polsce. Po tym, jak zawładnęło Warszawą już wiele lat temu, od niedawna jest regularnie organizowane właśnie w Poznaniu.

Na świecie bingo LGBTQ jest bardzo popularną rozrywką. Łączy w sobie elementy tradycyjnej, dobrze znanej gry w bingo z kalamburami, karaoke oraz improwizacyjnym teatrem. Wszystko to po to, by zapewnić jak najlepszą rozrywkę przybywającym tłumom.

Bingo w Punto Punto rusza o 21:00 i potrwa do nocy. Do wygrania darmowe drinki, fanty od sponsorów oraz całuski od prowadzących!

A kolejna szansa na bingo z Jej Perfekcyjnością – już 31 maja w Zielonej Górze!

Wypowiedz się! Skomentuj!