GHB, kryształy, strzykawki, kuchenki, staza i kropelki. To wszystko, co wiedzieć o chemseksie chcecie ale boicie się zapytać. W „Szotach z JP” zapytaliśmy o to! A na pytania te odpowiedział Michał Pawlęga.

Chemseks staje się coraz popularniejszy. Jak się okazuje, przede wszystkim wśród gejów i innych MSM. A skoro tak jest, to nie ma co udawać i czas spojrzeć na zjawisko świadomie. A skoro tak, to czas pogadać z kimś, kto ma wiedzę na ten temat większą od przeciętnej Jej Perfekcyjności!

W każdy czwartek o 19:00 na www.YouTube.com/JejPerfekcyjnosc nowy odcinek „Szotów z JP”.

Najbardziej gejowski talk-show w sieci. Najbardziej intymny gejowski talk-show w polskim internecie. Najbardziej niegrzeczny talk-show w kraju.

Seks, narkotyki, polityka, religia, celebryci, nowoczesne technologie, imprezy, muzyka, jeszcze raz seks i odrobina powagi. Co tydzień nowi goście, nowe tematy i nowe rozmowy!

Wypowiedz się! Skomentuj!
SZOTY Z JP - Co tydzień w czwartek o 19:00 nowy odcinek bardzo gejowskich rozmów przy szotach. Poważne i mniej istotne tematy omówione w jedyny i wyjątkowy sposób dzięki zaproszonym gościom. Szoty z JP to jedyny taki talk-show w polskim internecie.