Trans kolejny raz zabierze nas w podróż – tym razem po swoim życiu seksualnym. Jak zapowiada, nie ma dla niej tematów tabu.

6 lutego 2019
20:00
LOKO, ul. Smolna 36, Warszawa
tutaj

Tym razem na swój stand-up trans zaprasza w środę 6 lutego do warszawskiego baru LOKO w samym centrum przy ul. Smolnej 36. Jak zapowiada, wieczór pełen będzie niewybrednych żartów, głównie na temat jej samej i jej życia.

Na stronie wydarzenia czytamy:

Ponoć łóżko powinno być najwygodniejszym meblem w mieszkaniu. Nie u mnie… na moim półtoraosobowym meblu spały już dziesiątki mężczyzn, więc nieco się wyrobiło.
Wyrobiłam się i ja. Wiem już, kogo zapraszać do niego trzeba a kogo nie. Opowiem Wam o tym, jak krzyczałam „jeszcze!” i jak musiałam wyganiać jednego kochanego, by za chwilę pojawił się w nim drugi. O tym, jak czekałam na gwiazdę porno pod klubem nocnym i jak weszłam do współlokatora, żeby zabrać mu chłopaka z łóżka.
Mówiąc krótko: tej nocy zdradzę Wam wszystkie seksrety! Bez ściemy, bez owijania w bawełnę i bez pomijania obrzydliwych szczegółów.

Swój pierwszy stand-up Jej Perfekcyjność zaprezentowała blisko rok temu w Warszawie. „Jej Perfekcyjność zaprasza do Azji” okazał się hitem i zgromadził w warszawskim klubie Touch bardzo dużą publiczność. Przez ponad godzinę zgromadzeni bawili się, słuchając o wyjeździe trans do kilku azjatyckich krajów i przygodach, które ją tam spotkały.

Sama stand-uperka zapowiada, że to nie będzie grzeczna noc.

Na facebookowym wydarzeniu przeczytać można:

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni, zniesmaczeni, roześmiani i wybawieni. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości. Nie ma też tematów tabu (dlatego wstęp od 18 lat), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii, homofobii, body-shamingu, fat-shamingu, ageizmu i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy.

Wstęp na występ kosztuje 15 zł. Dla każdej osoby przybywającej przewidziane jest powitalne piwo.

Wypowiedz się! Skomentuj!