Już w piątek: kolejna edycja WHATEVER queer festival – tym razem w Touch. Do wygrania czekają cztery zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie!

30 czerwca 2017
22:00
Touch Club
tutaj

Piąta edycja queerowego festiwalu odbędzie się w formule sceny otwartej. WHATEVER Queer Festiwal #5 ma na celu pokazanie szerokiego spektrum queeru oraz performance wolnego od jakichkolwiek uprzedzeń.
Robimy to co chcemy i niech nas zobaczą! Niech zobaczą jak wspaniale potrafimy się zaprezentować na scenie. Jedynym ograniczeniem niech będzie kreatywna wizja artystki/sty.

Po części performatywnej będziemy się afterować na iście szampańskiej zabawie do najlepszych piosenek tehno i hałs jakie możecie sobie wyobrazić.

Na scenie pojawią się tym razem m.in.: Aldona Relax, Charlotte, Coco Bechamel, Enola Gay, Gąsiu, Liv, Lola Noir, Lucy d’Arc, Red Juliette i inni!

Wstęp na wydarzenie kosztuje 20 PLN (w cenie welcome drink) ale w konkursie do wygrania czekają na Was wejściówki, dzięki którym wejdziecie na WQF#5 zupełnie za darmo!

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 29 czerwca do północy!

A tak bawiliśmy się na 4 edycji WHATEVER queer festival!

Wypowiedz się! Skomentuj!