Nowy talk-show „Szoty z JP” – po tygodniowym opóźnieniu – rusza już w ten czwartek na JejPerfekcyjnosc.pl i na kanale YouTube Jej Perfekcyjności. Pierwszy odcinek nosi tytuł „Jak bezpiecznie umówić się na seks grupowy?”

Jej Perfekcyjność zapowiada, że nowy talk-show tylko z pozoru przypominać będzie „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

– Tak, tutaj też pijemy alkohol… Ale to jedyne podobieństwo. „Szoty z JP” będą dużo krótsze, bardziej „szotowe”, mniej poważne, no i nie na żywo. Ich tematyka będzie chyba też jednak nieco odważniejsza i dużo bardziej skupiona na naszej społeczności – wyjaśnia Jej Perfekcyjność.

Program kierowany do odbiorców LGBT w humorystyczny sposób porusza tematy ważne i mniej ważne dla tej społeczności. Zaproszeni goście wraz z prowadzącą próbują odpowiedzieć na tytułowe pytania, przy okazji racząc się alkoholem. W miarę upływu programu ich odpowiedzi są coraz odważniejsze…

W pierwszym odcinku wraz z gościem spróbują odpowiedzieć na pytanie „Jak bezpiecznie umówić się na seks grupowy?”.

Program swoją premierę ma w każdy czwartek o 19:00 na JejPerfekcyjnosc.pl.

Pierwszy odcinek już w ten czwartek 20 września o 19:00!

Wszystkie odcinki śledzić można na JejPerfekcyjnosc.pl/szotyzJP/.

Wypowiedz się! Skomentuj!
SZOTY Z JP - Co tydzień w czwartek o 19:00 nowy odcinek bardzo gejowskich rozmów przy szotach. Poważne i mniej istotne tematy omówione w jedyny i wyjątkowy sposób dzięki zaproszonym gościom. Szoty z JP to jedyny taki talk-show w polskim internecie.