Komitet Organizacyjny Parady Równości podjął decyzję o terminie przyszłorocznego marszu – widzimy się w Warszawie 11 czerwca 2016. Już teraz zapiszcie datę w kalendarzu.

logo_ParadaRownosci2016Paradzie Równości, jak zawsze, towarzyszyć będzie Festiwal Parady Równości – cykl wydarzeń równościowych, który rozpocznie się kilkanaście dni przed samym przemarszem. Prace już ruszyły! Komitet Organizacyjny, czyli zawiązywana co roku na nowo nieformalna grupa instytucji i osób, które podejmują wszystkie decyzje, dotyczące Parady Równości. Pracę Komitetu koordynuje Fundacja Wolontariat Równości.

– Bardzo cieszymy się, że prace już ruszyły. Mam takie przekonanie i taką nadzieję, że przyszłoroczne wydarzenie będzie naprawdę wyjątkowe i inne niż dotychczasowe Parady Równości. Już teraz liczymy na rekord frekwencyjny – komentuje Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady Równości.

Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące trasy przemarszu czy też wydarzeń, jakie będą towarzyszyć przemarszowi.

Ruszyła już także rekrutacja do Wolontariatu Równości, czyli grupy osób, która wspiera przygotowanie wydarzenia już teraz. Więcej o rekrutacji dowiedzieć można się tutaj.

Do końca roku 2015 do Komitetu Organizacyjnego Parady Równości 2016 dołączyć może każda osoba. W tej sprawie należy kontaktować się z Fundacją Wolontariat Równości pod adresem kontakt@paradarownosci.eu.

Wypowiedz się! Skomentuj!