Warszawa, 30 września 2015 – Po kilku tygodniach oczekiwań, nadchodzi ten dzień! Dokładnie o północy ruszy strona JejPerfekcyjnosc.pl. I nikt nie wie, czego się spodziewać.

Jedyne, co pewne – to że strona ruszy właśnie dziś w nocy i że w momencie jej startu spodziewać się należy konkursu z nagrodami. To bowiem Jej Perfekcyjność już zapowiedziała. Dziś na jej profilu facebookowym, twitterze i snapchacie pojawiają się zajawki.

– To coś, o czym myślałem już dawno, tak prawdę mówiąc – zdradza Jej Perfekcyjność. – Zawsze jednak brakowało mi czasu, ochoty albo zapału, żeby się tym zająć. Ale wreszcie się udało!

Trans dodaje, że nowa strona jest „w zasadzie gotowa”, choć – jak szybko uzupełnia – nie do końca jeszcze wie, jaki będzie jej ostateczny kształt. Bo choć szata graficzna i ogólny pomysł są znane jej od dawna, to jednak liczy na to, że interakcja z osobami odwiedzającymi stronę wpłynie na jej kształt i zawartość.

– Mogę tylko powiedzieć, że pojawienie się strony dość istotnie zmieni moje życie – tajemniczo dodaje trans. – Mam nadzieję, że będzie dobrze odebrana i że spodoba się Wam mój nowy projekt. A może nawet, że razem będziemy go tworzyć?

Aktualnie na stronie jejperfekcyjnosc.pl widać jedynie informację o tym, ile czasu zostało do jej startu. „Godzina zero” wypada dokładnie 1 października o północy.

JejPerfekcyjnoscPL
Logo strony JejPerfekcyjnosc.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!