Warszawa, 7 sierpnia 2014 – Rada fundacji powołała nowy zarząd, w skład którego poza Jej Perfekcyjnością weszli Paweł Jasiński jako wiceprezes oraz Magda Nowacka jako członkini.

Oficjalne dokumenty podpisane zostały w poniedziałek 4 sierpnia przez cały skład Rady Fundacji, w skład której wchodzą Anna Grodzka, Lalka Podobińska, Yga Kostrzewa i Andreas Citak. Pierwsze posiedzenie nowego Zarządu odbyło się już dzień później.

– To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie, ale i nowe obowiązki, które przyjmuję z pokorą – komentuje JP. – Wiem, że Fundacja LGBT Business Forum jest jeszcze dość młodą organizacją, ale ma przed sobą wiele ciekawych wyzwań i zadań, które postaram się realizować zgodnie z dotychczasową praktyką.

Fundacja została utworzona w maju 2012 r. przez zespół posiadający duże doświadczenie w pracy w sektorze prywatnym i publicznym. Organizacja udostępnia firmom i organizacjom Platformę Biznesu LGBT, która umożliwia wymianę wiedzy i najlepszych praktyk w dziedzinie różnorodności pozwalającej na osiąganie większej efektywności pracy. Głównymi obszarami zainteresowań LGBT Business Forum są konsulting i szkolenia z zakresu różnorodności w biznesie oferowane przez ekspertów.
Fundatorami Fundacji są Anna Grodzka, Yga Kostrzewa oraz Andreas Citak. W tym roku Fundacja po raz pierwszy przyznała nagrody dla firm przyjaznych różnorodności – Tęczowe Pszczoły. Jej Perfekcyjność prowadziła galę wręczenia tych nagród.

– Na pewno podobne wydarzenie będziemy chciały i chcieli zorganizować w nadchodzącym roku – zdradza trans. – Co do pozostałych wydarzeń i działań, decyzje zapadną zaraz po wakacjach, kiedy wszyscy wrócą z sezonu urlopowego.

Fundacja LGBT Business Forum zwiększa świadomość i promuje korzyści wynikające z różnorodności LGBT w miejscu pracy dla firm i dla pracowników.


Selfie nowego Zarządu Fundacji wraz z dwojgiem członków Rady z fotoblo JP

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!