Warszawa, 3 stycznia 2014 – Ścienny kalendarz ze zdjęciami atrakcyjnych młodzieńców – to nowy pomysł Jej Perfekcyjności na uatrakcyjnienie Meliny. Ekskluzywny, bo wydany w niewielkim nakładzie kalendarz będzie można wygrać na imprezie u trans.

„Melina Boys 2014” – taką nazwę nosi wydawnictwo – ukaże się dosłownie w kilku kopiach. Zawierać będzie zdjęcia atrakcyjnych młodych chłopców i mężczyzn na każdy miesiąc. Większość zdjęć do niego przygotował Serafin Photography.

– Bardzo cieszę się, że taki zdolny fotograf zgodził się na współpracę ze mną i z Meliną – komentuje trans. – Wierzę, że to początek naszych częstszych kolaboracji. Na razie wszystko robione jest z doskoku, ale w przyszłości chciałbym jakoś bardziej się w to zaangażować.

Kalendarz zawiera 12 zdjęć chłopców – innego na każdy miesiąc. Większość modeli występuje bez koszulek, jednakże nie jest to reguła. Część osób na zdjęciach to znajomy Jej Perfekcyjności, którzy bywają także w Melinie. Wydawnictwo jest najnowszym pomysłem trans, którym chce oddawać cześć pięknu męskiemu. Trans zwraca uwagę, że w Polsce aktualnie nie ma żadnych kalendarzy kierowanych wprost do grupy LGBT.
Goście, którzy pojawią się dokładnie za tydzień w piątek na imprezie trans, będą mieli okazję wygrać kilka egzemplarzy kalendarza. Podczas wydarzenia „Na Trzech Króli” JP zorganizuje losowanie nagród, którymi będą właśnie te wydawnictwa.

– Jeden kalendarz „Melina Boys 2014” zostanie, oczywiście, w samej Melinie – wyjaśnia. – Pozostałe jednak są moim prezentem dla osób, które chciałyby w ten sposób ozdobić swoje mieszkania. Myślę, że nikt, kto powiesi je w domu, nie będzie żałować.

Trans stwierdziła, że „gdyby znalazła się odpowiednia grupa osób”, która chciałaby taki kalendarz nabyć, gotowa byłaby przygotować więcej egzemplarzy. Jako jednak, że całe wydarzenie ma charakter niekomercyjny, JP nie chce się w nie specjalnie angażować. Kalendarz „Melina Boys 2014” finansowany jest przez Jej Perfekcyjność.


Okładka kalendarza Melina Boys 2014

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!