Warszawa, 28 października 2013 – Z opublikowanego wczoraj wpisu na duzyformat.blog.pl dowiadujemy się, że Jej Perfekcyjność walczy znów o miejsce tęczowej flagi. Tym razem jednak polem bitwy jest jej blok.

Nowy wpis, zatytułowany „Znów muszę bronić tęczy” opowiada o zmaganiach JP z uciążliwym sąsiadem. Trans umieszcza całość wydarzenia w szerszej perspektywie usuwania tęczowych symboli z przestrzeni publicznej, o których pisała już w przeszłości.

– Na drzwiach do mojego mieszkania znajdują się dwie naklejki – jedna to logo Meliny (okrągłe i różowo-fioletowe ze stylizowanym napisem Melina) oraz… no właśnie, tęczowa flaga. Przez długi czas był to kontur Polski pomalowany w tęczowe pasy. Do czasu. Okazuje się bowiem, że taki znaczek na moich drzwiach przeszkadza dresąsiadowi – pisze Jej Perfekcyjność.

Trans zapowiada, że nie przestanie walczyć o istnienie flagi na swoich drzwiach. Zapowiada także kolejne kroki, które zamierza podejmować, by utrudnić usuwanie flagi. Więcej szczegółów znaleźć można na duzyformat.blog.pl.


Nowy wpis na blo Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!