Warszawa, 9 września 2013 – To już jeden z ostatnich wyjazdów wakacyjnych trans w tym roku. Tym razem wybiera się do miasta rodzinnego.

To jej pierwsza wizyta na Pomorzu Zachodnim od świąt Wielkiej Nocy. W tym czasie trans podróżowała po Polsce, Europie i po świecie. Czas nadszedł na miasto rodzinne.

– Mam akurat okazję, bo z racji choroby mam kilka dni wolnego – wyjaśnia JP. – Dawno już planowałem ten wyjazd, a tak się szczęśliwie złożyło, że termin jest bardzo okej.

Podróż Jej Perfekcyjności rozpocznie się jutro około 17. Podróż potrwa 5 godzin i 15 minut. cały pobyt Jej Perfekcyjność planuje do weekendu. Nie potrafiła jednak jeszcze powiedzieć, czy wróci w sobotę czy w niedzielę.
Przy okazji swojego pobytu, trans zamierza wybrać się także na rozpoczynający się lada dzień Zjazd Socjologiczny, który tym razem odbywa się w Szczecinie. To wielkie święto polskiej socjologii odbywa się raz na trzy lata.

– To właśnie pod ten Zjazd planowałem wcześniej wyjazd – zdradza Jej Perfekcyjność. – Może nie wezmę udziału w całym wydarzeniu, ale chcę zjawić się choć na chwilkę.

Trans zapowiedziała, że w trakcie pobytu na pewno odwiedzi miejsca przyjazne środowisku LGBT w Szczecinie.


Mapa trasy pociągu Express InterCity „Chrobry”

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!