Warszawa, 17 lipca 2013 – Kolejny wyjazd trans – tym razem do Łodzi. Jej Perfekcyjność wyjedzie do tego miasta już w najbliższy piątek.

Cel wyjazdu jest jeden: imprezowy. Jej Perfekcyjność spotkać się chce ze znajomymi i przyjaciółmi ale i pobawić w łódzkich klubach. Trans podkreśla, że już bardzo dawno nie było jej w tym mieście.

– Każdy wyjazd ma inny charakter i spędzam go z kim innym – deklaruje Jej Perfekcyjność. – Do Łodzi jadę w zasadzie sam, by na miejscu spotkać z znjomych z tego miasta, ale i z Warszawy. Cieszę się, że choć w ten sposób dane jest mi się z nimi zobaczyć.

Po weekendzie spędzonym w Lublinie a także tydzień wcześniej w Kolonii na Cologne Pride oraz wcześniejszym w Turuniu na IV Ogólnopolskim Spotkaniu Organizacji LGBT, trans realizuje swój plan. Rok rocznie większą część wakacyjnych weekendów spędza poza Warszawą. Tegotygodniowy wyjazd wpisuje się w ten plan. Kolejne plany dotyczą miast takich jak Władysławowo, Kraków, Wrocław i Montreal.
Nie wszystkie wyjazdy mają charakter prywatny. Osiem dni, które Jej Perfekcyjność spędzi w sierpniu w Montrealu, podobnie jak ostatnie wyjazdy do Torunia i Kolonii miały charakter służbowy i związane były z Paradą Równości. W Montrealu trans będzie honorową przewodniczącą tamtejszej parady.

– Wakacje na razie mijają mi zgodnie z planem – podsumowuje trans. – Mam nadzieję, że tak będzie nadal i że wszystko skończy się pod koniec września.

Poza weekendowymi wyjazdami do różnych miejsc, dwa wyjazdy mają trwać dłużej: najbliższy rozpocznie się tydzień po poworcie z Łodzi a jego celem będzie Władysławowo. Trans spędzi tam ponad tydzień.


Łódź na Google Maps

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!