Warszawa, 7 czerwca 2013 – Długo oczekiwane wydarzenie już dzisiaj! Impreza benefotiwa WHATEVER PARTY rusza o 23:00 w klubie Glam w Warszawie. Gwiazdami wydarzenia będą dj Monky i Pati Mali.

Na nieco ponad tydzień przed Paradą Równości a więc i samym happeningiem WHATEVER, Jej Perfekcyjność zaprasza wszystkich do klubu Glam. W piątek 7 czerwca od 23:00 w Glam przy ul. Żurawiej 22 rozpocznie się impreza „WHATEVER PARTY”. Atrakcjami wieczoru będą występy dja Monky’ego i live act Pati Mali. 

– Poza tym obiecuję mnóstwo niespodzianek, w tym dużo darmowej wódki – śmieje się trans. – Chcę, żeby to był naprawdę wyjątkowy wieczór, który zachęci też ludzi przy okazji do włączenia się w inicjatywę. Może ktoś, kto będzie się świetnie bawić, postanowi iść z nami 15 czerwca na Paradzie Równości!

Patrycja Malinowska urodziła się by być na scenie i śpiewa odkąd pamięta. W 2010r. przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent” w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią. Jej głos porusza każdego kto ma okazję go usłyszeć – aksamitnie drapieżny wokal pełen ciepła rozpala duszę i ciało. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą, uwodzącą swoim potężnym głosem.
Dj Monky swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2006 roku. Po raz pierwszy swoje umiejętności miał okazje zaprezentować podczas cyklu „Light up the night” w znanym warszawskim klubie On-Off. W kolejnych latach był zapraszany na gościnne sety do takich warszawskich klubów jak Club HotL, Zoo czy 35mm w Warszawie. W niedługim czasie zaczął także współpracę ze Sketchem, a także z klubami pod marką Czekolada w Poznaniu, Łodzi oraz Lublinie. Zdobyte doświadczenie zaowocowało współpracą z klubem Utopia w Warszawie. Aktualnie jest stale związany z klubem Diva w Krakowie, oraz klubem Bank w Warszawie, a także częstym gościem klubu Opera. Był także artystą projektu SUMMER of MTV organizowanym na polskim wybrzeżu w 2008 roku. Najlepszym określeniem muzyki jaką gra jest pompująca mieszanka muzyki house, w których miesza gatunki znane jako vocal, funky czy progressive house.

– Mogę zdradzić, że jedną z niespodzianek będzie premiera piosenki Joasi Filipiak i Rameza Nayyara – zdradza Jej Perfekcyjność. – Asia jest jedną ze współnaczelnych opiniotwórczego portalu pusto24.pl, który zresztą patronuje imprezie.

WHATEVER PARTY to impreza benefitowa: wstęp na nią kosztuje 10 zł lub 5 zł za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej. Dochód wspiera organizację wydarzenia. Trans zdradziła, że przed imprezą organizuje dla bliskich znajomych bifor u siebie w domu.

Pati Mali w „Open your heart”


Informacja o wydarzeniu

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!