Kraków, 11 sierpnia 2012 – Ostatnie urodziny innastrona.pl i narodziny portalu queer.pl – taka impreza czeka nas 5 października w krakowskim klubie Cocon. Gospodynią wieczoru będzie Jej Perfekcyjność.

Informację taką podał wczoraj portal innastrona.pl na swoich stronach oraz w serwisie facebook.com. Potwierdziła ją także Jej Perfekcyjność.

– Cieszę się z tego zaproszenia – tłumaczy trans. – To będzie doskonałe zakończenie cyklu letnich imprez. Co prawda rok akademicki już formalnie się zacznie, ale można uznać, że to przedłużony wakacyjny weekend.

Na razie o wydarzeniu wiadomo niewiele. Jej Perfekcyjność jest jedynym nazwiskiem, które pojawiło się oficjalnie w informacjach o imprezie. Wiadomo, że wydarzenie będzie niezwykłe, bowiem kolejne urodziny innastrona.pl będą zarazem ostatnimi! Portal żegna się ze starą nazwą i przechodzi na nową – queer.pl. W ten sposób więc zacznie się nowa era w historii najpopularniejszego serwisu LGBT w Polsce.
Trans jest użytkowniczką portalu od wielu lat. Publikowała tam także wiele tekstów i relacji. Jednym z ostatnich jest wywiad z Wicemisterem Gay World 2012. Jej Perfekcyjność jest także animatorką życia w zamkniętym forum pod nazwą Klub Gejów Nastoletnich. W przeszłości organizowała już spotkania osób zaangażowanych w istnienie tej grupy.

– Ostatnia taka impreza odbyła się w lipcu, kolejna już w ostatni weekend sierpnia – zdradza Jej Perfekcyjność. – Pobyt w Krakowie będzie najpewniej dla mnie okazją także zorganizowania czegoś podobnego na miejscu. Wiele młodych osób z Krakowa liczy na takie wydarzenie i prosiło o taką imprezę.

Dla trans będzie to debiut na scenie krakowskiego klubu. Choć bywała tam wiele razy jako gość i bawiła się w nim w ciągu ostatnich kilku lat, nigdy nie współtworzyła imprezy w tym miejscu. Więcej informacji znaleźć można m.in. na facebookowej stronie wydarzenia tutaj.


Informacja na innastrona.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!