Warszawa, 22 marca 2012 – Na chilewicz.tumblr.com ukazała się właśnie rozmowa z Jej Perfekcyjnością. Trans opowiada w niej dlaczego nie zajmuje się aktualnie noszeniem korony, co się zmieniło w jej życiu w ciągu 6 lat i czy była kiedykolwiek w związku.

Wywiad ukazał się w cyklu rozmów „miasto, marazm, masturbacja” – bohaterami poprzednich byli m.in.: Szczepan Kopyt, Joanna Filipiak, Rafalala, Janek Koza, autorka bloga I am Emiliaa czy Maximilian Skiba z grupy KDMS.

– Zgodziłam się na rozmowę ze względu na towarzystwo – zdradza JP. – Bloggerów jest wielu, niewielu jednak zamieszcza na swoich stronach wywiady a jeszcze mniej potrafi zrobić z nich ciekawe rozmowy. To mnie przekonało.

W rozmowie trans wyznaje m.in.: „Zmienił się świat – w Warszawie nie ma już clubbingu. I to nie tylko clubbingu LGBTQ. To miasto imprezowo umiera. Jest kryzys ekonomiczny, to też widać. Po prostu sytuacja jest inna niż sześć lat temu.” Dodaje potem retorycznie: „A może jest też tak, że to, co wówczas wydawało się ekstrawagancją i szaleństwem, stało się akceptowalne? Może udało mi się przesunąć pewną granicę uznawania tego, co jest okej i co nie szokuje?”. Jej Perfekcyjność opowiada też o swoich związkach, w tym  Pawle, „znanym dziś modelu światowej klasy”.
Autorem rozmowy jest Patryk Chilewicz, blogger i rozpoznawalny w pewnych środowiskach imprezowicz. Patryk na swojej stronie regularnie zamieszcza podobne rozmowy z osobami, które uzna za ciekawe, a które rozpoznawalne są w pewnych środowiskach.

– Myślę, że nie zdradzam w wywiadzie niczego zaskakującego czy szokującego – podsumowuje trans. – Przecież w zasadzie całe moje życie nadal pozostaje jawnym i jak ktoś chce, to o wszystkim, co tam mówię, wie. Ale rozumiem też, że nie wszyscy mają czas na śledzenie tego na bieżąco i może dlatego takie swoiste podsumowanie jest jakoś tam ciekawe.

Trans podsumowuje rozmowę, zapewniając, że wkrótce zajmie się także zapomnianymi zadaniami. Ale dodaje, że „na razie skupia się na otwarciu przewodu doktorskiego.” Całą rozmowę przeczytać można tutaj.


Tak wygląda wywiad na stronie chilkiewicz.tumblr.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!