Warszawa, 21 września 2011 – Już pół tysiąca Miłości Dnia opublikowała Jej Perfekcyjność na swojej stronie MiloscDnia.blogspot.com. Serwis istnieje już tyle czasu a jego popularność wciąż rośnie.

Publikowane codziennie od blisko 1,5 roku zdjęcia przedstawiające przystojnych mężczyzn i ładnych chłopców są pomysłem Jej Perfekcyjności na uczczenie ich. Na stronie w zakładce „O co chodzi?” czytamy:

Na świecie są setki, tysiące, setki tysięcy a może i miliony ładnych chłopców. Chcemy ich wszystkich pokazać i zebrać w jednym miejscu. Ponieważ zaś życie za krótkie jest na to, by marnować je na jedną osobę – każdego dnia kochać trzeba kogoś innego.

Galeria Miłości Dnia początkowo funkcjonowała w ramach strony Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com. Niestety jednak, po skasowaniu strony przez administrację facebook.com, nie udało się odzyskać jej zawartości. Dlatego właśnie 10 maja 2010 wystartowała jako niezależny serwis. W ten sposób trans chciała się uniezależnić od facebooka.
Okazuje się, że decyzja była słuszna i przyczyniła się do wzrostu popularności Miłości Dnia. Wskazują na to statystyki rosnącego cały czas w siłę serwisu. Większość odwiedzających stronę pochodzi oczywiście z Polski. Nie brakuje jednak innych krajów. Kolejne pod względem liczby odwiedzin MiloscDnia.blogspot.com są: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Niemcy, Francja, Hiszpania, Irlandia, Holandia i Brazylia. Najpopularniejsze Miłości Dnia to niemal ex ecuo 6 marca 2011 oraz 8 września 2010.- Cieszę się, że inni doceniają piękno tak, jak ja – tłumaczy Jej Perfekcyjność.

– Miłość Dnia to taki mój niewielki hołd oddany tym wszystkim sympatycznym postaciom, które przewijają się codziennie na ulicach różnych miast, a którymi zachwycamy się, mijając ich każdego dnia.

JP podkreśla, że przygotowanie Miłości Dnia zajmuje jej sporo czasu. Codziennie bowiem na jej komputer trafiają setki zdjęć, z których stara się wybrać te rzeczywiście godne uwagi. Od jutra także zapowiedziała „pewną kosmetyczną zmianę” dotyczącą serwisu MiloscDnia.blogspot.com.


Tak dziś wygląda serwis z pięćsetną Miłością Dnia


Serwis nadal rośnie w siłę

Tak świętowano pierwszą setkę Miłości Dnia:

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!