Warszawa, 7 kwietnia 2011 – 8 maja zaplanowano tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. W tę niedzielę osoby wspierające ideę spotkają się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Odpowiednie zgłoszenie zostało już wysłane do władz Warszawy.

Doroczne święto osób wspierających Paris Hilton odbędzie się wyjątkowo nie w pierwszą niedzielę maja. Powody takiej zmiany wyjaśnia jedna z organizatorek.

– 1 maja to dzień, kiedy w Warszawie odbywa się mnóstwo innych manifestacji – powiedziała Jej Perfekcyjność z Formacji Różowe Saneczki. – Dodatkowo w tym roku mamy dużą uroczystość religijną… Stwierdziliśmy, że nie ma sensu wbijać się w to wszystko jeszcze z Dniem Paris.

Formacja Różowe Saneczki, która od samego początku organizuje w Polsce obchody dnia, skierowała już oficjalne zgłoszenie do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Dopełnienie tego wymogu sprawi, że manifestacja będzie legalna. Manifestację publiczną zgłosić można najwcześniej na 30 a najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem. Formacja Różowe Saneczki zdecydowała się zrobić to jak najszybciej.
Warszawskie obchody Międzynarodoweg Dnia Paris Hilton odbędą się – jak zwykle – przed Pałacem Prezydenckim. Manifestanci zgromadzeni 8 maja w tym miejscu będą znosić okrzyki na rzecz ustanowienia Paris Hilton urzędującym Prezydentem RP.

– Mamy nadzieję, że uda się nam postulaty osiągnąć! – komentuje Formacja Różowe Saneczki. – Przecież co roku wspiera nas coraz więcej osób!

W minionym roku, z powodu żałoby narodowej oraz wydarzeń przy Krakowskim Przedmieściu, obchody MDPH zostały odwołane.

Tutaj możesz zgłosić udział w wydarzeniu na facebooku.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!