Warszawa, 2 sierpnia 2010 – Rośnie popularność serwisu MiloscDnia.blogspot.com, prowadzonego przez Jej Perfekcyjność od czasu zamknięcia jej profilu w serwisie facebook.com, gdzie rozpoczynała publikację. Od dziś ułatwiono także polecanie innym zawartości serwisu, czyli kolejnych Miłości Dnia.

Stronę MiloscDnia.blogspot.com odwiedza codziennie kilkaset osób, kolejna grupa ogląda ją za pomocą strony Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com, gdzie każda nowa Miłość Dnia publikowana jest kilka minut po północy. Spora grupa użytkowników korzysta z możliwości subskrybowania strony jako kanału RSS.

– Cieszę się, że tyle osób chce oglądać chłopców prezentowanych na stronie – wyznaje Jej Perfekcyjność. – Przecież pięknem należy się dzielić. Dlatego też od dzisiaj ułatwiamy to wszystkim odwiedzającym stronę.

Pod każdym zdjęciem pojawia się niewielki przycisk, który umożliwia łatwe polecanie strony kolejnym użytkownikom. Do dyspozycji odwiedzających stronę jest ponad 100 serwisów społecznościowych. Aby dodać do nich link i polecić Miłość Dnia, nie trzeba robić nic więcej, jak tylko kliknąć w odpowiednią ikonkę i dodać ewentualnie swój komentarz. Na stronie w pierwszej kolejności pojawiają się Facebook, grono.net, Wykop, Gmail, Blip, Tweeter, Google Buzz i Windows Live Favorites. Po naciśnięciu strzałki otrzymujemy dostęp do kilkudziesięciu pozostałych serwisów. Za pomocą specjalnej zakładki możemy także, bez włączania programu pocztowego czy logowania się do konta swojej poczty.
Część informacji i komunikatów została spolszczona. Pozostałe będą, stopniowo, także zmieniane na język polski.

– Mam taką cichą nadzieję, że dzięki temu więcej osób dowie się o Miłościach Dnia – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To bowiem właśnie z mojej skrzynki pocztowej i nadsyłanych na nią zdjęć pochodzą bohaterowie kolejnych dni. Im więcej osób wie o stronie, tym więcej zechce wysłać swoje propozycje Miłości Dnia.

Idea strony jest prosta. Czytamy na niej: „Na świecie są setki, tysiące, setki tysięcy a może i miliony ładnych chłopców. Chcemy ich wszystkich pokazać i zebrać w jednym miejscu. Ponieważ zaś życie za krótkie jest na to, by marnować je na jedną osobę – każdego dnia kochać trzeba kogoś innego.” Stąd też publikowane codziennie zdjęcia noszą nazwę Miłości Dnia.


Strona Miłości Dnia z widocznym linkiem do polecania


Tak wygląda przycisk


Po najechaniu myszką, przycisk rozwija się i pokazuje najpopularniejsze linki

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!