Warszawa, 3 lipca 2010 – Na dwa tygodnie przed paradą w ramach EuroPride Warsaw 2010, Jej Perfekcyjność upubliczniła swój kalendarz planów związanych z tygodniem imprez LGBTQ w Warszawie. Jest on dostępny na jejperfekcyjnosc.pl oraz na europride.jejperfekcyjnosc.prv.pl.

Kalendarz uwzględnia wszystkie wydarzenia, na których zamierza pojawić się trans. Nie zabraknie wśród nich wydarzeń oficjalnych – takich jak sama Parada cyz spotkania i wykłady – ale także i tych mniej formalnych. Ciekawą, zdaniem JP, inicjatywą jest działanie kolektywu Ganc Pomada.

– To grupa ludzi, którzy przy okazji EuroPride postanowili pokazać swoją nieheteronormatywną perspektywę – powiedziała trans. – Dlatego postaram się także pojawić na kilku zaproponowanych przez nich wydarzeniach. Zapowiadają się bowiem ciekawie.

Sama Jej Perfekcyjność w tym roku nie włącza się ostatecznie oficjalnie w organizację EuroPride. Z okazji niezwykłego tygodnia zaprasza jednak wszystkich – zwłaszcza osoby trans i homoseksualną młodzież męską – do przybywania do Warszawy w trzecim tygodniu lipca. Jak podkreśliła, sama oferuje w swoim mieszkaniu gościnę dla tych, którzy potrzebują miejsca do nocowania. Wiadomo już na pewno, że jest zainteresowanie tą ofertą. Pojawiły się także osoby, które ostatecznie potwierdziły swoje przybycie do Jej Perfekcyjności.
Najmocniejszym akcentem udziału Jej Perfekcyjności w EuroPride będzie na pewno happening z napisem WHATEVER podczas parady. Wraz z zaprzyjaźnionymi osobami trans nieść będzie wielki baner z napisem „whatever” w eksponowanym miejscu marszu. Podkreśliła, że wciąż zaprasza wszystkich do udziału w akcji – deklarację włączenia się w event można złożyć na stronie wydarzenia w serwisie facebook.com. Ze wszystkimi zainteresowanymi trans kontaktuje się indywidualnie.

– No i impreza! – cieszy się JP. – Przecież najważniejsza jest impreza. Już wysłałem zaproszenia do najbliższych osób na „After Parade B4 Party”, czyli imprezie, która ma przygotować nas na szaloną pomarszową noc w warszawskich klubach. Zapowiada się piękne wydarzenie!

Wszystkie eventu uwzględnione zostały przez trans w specjalnym kalendarzu Google „JP na EuroPride 2010”, jego podgląd można zobaczyć także poniżej.


Tak wygląda kalendarz JP na EuroPride.JejPerfekcyjnosc.prv.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!