Warszawa, 8 marca 2010 – Zaproszenia na czwarte urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl trafiły już do gości, których chce u siebie widzieć Jej Perfekcyjność. Na 6 dni przed rocznicą powstania serwisu odbędzie się biforowa impreza u JP.

Dlaczego aż sześć dni przed właściwymi urodzinami? Jej Perfekcyjność wyjaśnia, że chodzi o… nadmiar imprez w marcu. Ten miesiąc obfituje bowiem w wydarzenia, na których zjawia się Jej Perfekcyjność. W miniony weekend biforowe party „B4 Is Back!” a potem wspaniały występ dja Jordana Evane w klubie Utopia rozpoczęły imprezowy maraton.

– To był ostry start i dobra zapowiedź tego, co się szykuje – skomentowała Jej Perfekcyjność. – W ten weekend początek będzie równie ciekawy. W piątek zamierzam zjawić się na Połowinkach Warszawskich Liceów w klubie Discrete a potem na pożegnalnej imprezie Loli Lou w Utopii.

Sobota będzie tym dniem, kiedy Jej Perfekcyjność świętować będzie urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Zaproszenia na bifor zostały już wysłane do kilkudziesięciu osób. Trans liczy na to, że do środy lista potwierdzonych gości będzie zamknięta. Nie chce przy tym zdradzać, jakie atrakcje przygotowała dla przybyłych. Spodziewać się jednak można urodzinowego tortu. Co poza tym? JP milczy.
Dj Micky Friedmann będzie gościem imprezy w klubie Utopia, na którą po urodzinach JejPerfekcyjnosc.blox.pl uda się większość gości JP. Co takiego uniemożliwia organizację imprezy urodzinowej tydzień później?

– Chodzi o urodziny mojej przyjaciółki – wyznała Jej Perfekcyjność. – Nie chcemy „wchodzić sobie w paradę”, a wiemy że większość naszych gości to te same osoby, które często nie potrafią imprezować tak intensywnie jak my i nie wytrzymałyby dwóch wielkich imprez dzień po dniu. I tak mamy obawę co do tego, czy tydzień po tygodniu nie będzie dla niektórych za dużo…

Poza urodzinami przyjaciółki, JP chciałaby zaliczyć ostatni polski występ Loli Lou w Polsce. Wstępnie także Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że w piątkowy wieczór 19 marca trans będzie najpewniej bawić się w Krakowie po konferencji naukowej „Oblicza nowych mediów”, na której wygłosi referat.


Podgląd zaproszenia, jakie otrzymują goście zaproszeni na urodziny

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!