Warszawa, 13 listopada 2009 – Wizyta w teatrze, udział w kilku imprezach, uczestnictwo w finale wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej – intensywny weekend Jej Perfekcyjności zaczyna się dzisiaj. Nie zapomina przy tym o swoich obowiązkach samorządowych.

Zabawę rozpocząć ma dzisiaj. Hed Kandi Night w klubie Capitol to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz warszawskich nocy – znany kolektyw zagra w klubie już po raz szósty. W trakcie wieczoru wystąpi duet didżejsko – instrumentalny, rezydent Hed Kandi Jason Vereker oraz Dom Rocks na perkusji. Tym razem, w samym środku listopada, wystąpi grający od 15-tu lat DJ Jason Vereker, którego sety stanowią mieszankę przyjemnych dla ucha stylów soulful house, funk i disco. Jak sam przyznaje, największą inspiracją dla muzyki, którą tworzy od zawsze były i są nadal legendy takie jak Stevie Wonder, Prince, Beastie Boys, The Clash, Miguel Migs czy John Digweed. Na listopadowej imprezie Had Kandi nie może zabraknąć drugiej, równie niezastąpionej połowy duetu, czyli instrumentalisty o pseudonimie Dom Rocks, który rozgrzeje capitalną publikę energetycznym popisem na perkusji.

– Jestem wiernym fanem cyklu Hed Kandi Night – zdradza trans. – Cieszę się, że znów uda mi się bawić w Capitolu na tak wybornej imprezie. Wierzę, że szaleństwo muzycznych dźwięków najwyższej próby ogarnie wszystkich zgromadzonych w klubie. Ja będę się na pewno świetnie bawić.

Noc Jej Perfekcyjność zakończy jednak z klubie Utopia, gdzie na imprezie Revival ’80, ’90 bawić się będzie przy największych hitach minionych lat ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i fanami. Także w sobotę zamierza zjawić się w Utopii, gdzie zagrać mają w nocy dj Dudekk, dj Licky i rezydent klubu dj Moondeck podczas cotygodniowej imprezy Scandals Boutique.
Nie samym jednak imprezami żyje człowiek. Dlatego JP w najbliższą sobotę wybiera się na spektakl „Jaskiniowiec” w Teatrze Praga. „Jaskiniowiec” to przewrotna próba uchwycenia kulturowych różnic między kobietami i mężczyznami. Humorystyczne spostrzeżenia o naturze relacji damsko-męskich są silnie zakorzenione w zbiorowym doświadczeniu. Aktor wcielając się w postać „typowego faceta” w rozbrajająco szczerym i dynamicznym monologu, stara się rzeczowo wyjaśnić przyczynę odwiecznych nieporozumień towarzyszących partnerstwu rozumianemu bardzo stereotypowo i heteronormatywnie.

– Ostatnio rzadko mam okazję chodzić do teatru i ubolewam nad tym – wyznała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że sobotni spektakl będzie dla mnie powrotem do starej tradycji i uda mi się znów nawyknąć do częstszego zjawiania się na sztukach. Bardzo bym tego chciał.

Także w sobotę Jej Perfekcyjność zaplanowany ma udział w posiedzeniu Klubu Parlamentarnego Evolucja, którego członkiem z racji zasiadania w Parlamencie Studentów UW jest jeszcze do 30 listopada. Spotkanie ma na celu wprowadzenie do grupy nowych osób oraz zaplanowanie działania klubu, w związku z przejściem Evolucji do opozycji. Jej Perfekcyjność, jako Marszałka Parlamentu Studentów UW, jest w mijającej kadencji jednym z kluczowych posłów klubu.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!