Warszawa, 9 września 2008 – „Sekrety” dzięki serwisowi JejPerfekcyjnosc.blox.pl na specjalny przedpremierowym pokazie zobaczą Maciej i Michał wraz z osobami towarzyszącymi. O północy zakończył się błyskawiczny konkurs naszego serwisu.

Zwycięzców wylosowano spośród wszystkich, którzy do północy nadesłali maile na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl z tematem „Sekrety” a w treści wpisali swoje dane. Szczeście uśmiechnęło się tym razem do dwójki czytelników, którzy dzięki temu w czwartek w Kinotece będą mogli obejrzeć przedpremierowy pokaz czeskiego filmu.

– Gratuluję serdecznie zwycięzcom – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To naprawdę miła inicjatywa serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl – tym bardziej, że ja wraz z trójką znajomych także wybieram się na ten pokaz!

Osoby wylosowane w konkursie zostały już poinformowane mailowo o tym, że wygrały. Mają teraz czas na potwierdzenie stawienia się w czwartek do północy. Jeśli okaże się, że któryś z nich nie dopełni tego obowiązku, jego wejściówka przepadnie i zostanie rozlosowana spośród pozostałych osób, które brały udział w zabawie mailowej. Nagordy osobiście wręczy Jej Perfekcyjność na 20 minut przed seansem.

Zwiastun filmu:

O konkursie można było przeczytać tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!