Weź udział w konkursie i wygraj zestaw trzech butt plugów Bibi! Śpiesz się, bo czas na udział masz tylko do 30 grudnia!

Święta to wydatki. Wiadomo, że przyjemne ale jednak odczuwalne. Z tej okazji razem z KinkyWinky.pl mam dla Was coś równie odczuwalnego. Zestaw butt plugów Bibi. To doskonała zabawka zarówno dla jednej jak i większej grupy osób. Dla początkujących ale i nieco bardziej zaawansowanych. Mówiąc krótko – dla każdego!

Możecie wygrać taki zestaw! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie, które znajdziecie poniżej. Czas na odpowiedź macie do 30 grudnia. Potem ogłosimy zwycięzcę!

Powodzenia! Trzymam kciuki!

Sięgnij po Bibi Buttplugs, jeśli dopiero zaczynasz zabawy analne

Romans z analem najlepiej rozpocząć w pojedynkę. Bez pośpiechu, presji, z odpowiednim zapasem cierpliwości i czasu. Przyzwyczajaj swoje ciało do uczucia „posiadania czegoś w środku”. Zacznij od palca, żeby z czasem sięgnąć po coś większego – na przykład korków analnych. Te, które oferuje FeelzToys będą doskonałym wyborem. Najmniejszy plug z zestawu jest naprawdę niewielki – waży tylko 28 gramów i w najszerszym miejscu mierzy tylko 3 centymetry.

Bibi Butt Plug Set 3 pcs Pink

Korki są progresywne

Oznacza to, że w miarę korzystania z zestawu plugów Twoje ciało będzie stopniowo coraz bardziej otwierało się na nowe doznania. Swoją przygodę rozpocznij od najmniejszego korka, a kiedy uznasz, że jesteś gotowa lub gotowy na więcej – po kolejny. Część, którą aplikujesz do ciała jest tylko pół centymetra szersza, zaś cały produkt dłuższy o centymetr. Ostatnim krokiem będzie wybór największego korka, który w najszerszym miejscu ma 4 centymetry średnicy. Bez obaw. Twórcy Bibi Buttplugs naprawdę mają pojęcie czym jest metoda „małych kroczków”.

Bibi Butt Plug Set 3 pcs Pink

Idealne do figli we dwójkę

Podczas seksu klasycznego plugi z pewnością podniosą temperaturę w sypialni o kilka stopni. Choć stanowią nieocenioną pomoc podczas przygotowań do praktyk analnych, prawdziwe fajerwerki wybuchają, kiedy masz je w sobie podczas penetracji. Niezależnie, czy penetrujesz Ty, czy penetrują Ciebie. Pomyśl tylko, jeden gadżet, a tyle dobrego!

Zestawy korków dostępne są w trzech kolorach

Bibi Buttplugs występują w wersji czarnej, fioletowej i różowej. Każdy set posiada również wyjątkowe, dizajnerskie opakowanie, dzięki czemu w przypadku tego produktu możemy mówić, że może być prezentem idealnym – jest jednocześnie miły dla oka i praktyczny.

Bibi Butt Plug Set 3 pcs Pink

Gadżety są całkowicie bezpieczne dla zdrowia

Wszystkie produkty FeelzToys wykonane są stuprocentowo z silikonu najwyższej jakości, wolnego od ftalanów, którego jakość potwierdzają wyniki badań przeprowadzonych w największym niezależnym laboratorium badawczym na świecie. Gadżety marki są również przyjazne dla środowiska.

Bibi Butt Plug Set 3 pcs Pink

Plugi lubią wodę

Tak, to gadżety, którym woda nie szkodzi. Lubią mycie pod bieżącą wodą z mydłem lub przy użyciu specjalnego środka do czyszczenia, świetnie czują się w lubrykancie na bazie wody, uwielbiają kąpiele.

Bibi Butt Plug Set 3 pcs Pink

Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!