Dj-ka z 12 letnim doświadczeniem, organizatorka największych kobiecych imprez w Polsce L VIBES oraz TWIN HEART. Kobieta zrzeszająca kobiety z całej Polski. Artystka, człowiek-orkiestra. Jej twórczość jest dostępna na kanałach streamingowych (Spotify, Tidal, YouTube itp.) Manager artystyczny i booker wielu warszawskich lokali, producentka i freelanserka. Nagrała swoje dwa autorskie single m.inn. z Mariettą Fiedor (Love Island) pt. „Chemia”.

Data emisji: 28 lutego 2023

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!


Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:


Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.