Już w ten piątek o 20:30 zobaczyć będzie można pierwszy raz w historii stand-up „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka” on-line!

Stand-up zarejestrowany został na scenie w klubie. Co ważne, nie jest to wydarzenie rejestrowane w domu. Godzinny spektakl przygotowano specjalnie na potrzeby internetowego show w warszawskim LOKO.

Bilet upoważnia do otrzymania jednego loginu i hasła do wejścia na specjalną stronę, na której dostępny będzie live stream ze stand-upu „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka”. Stream dostępny będzie jeszcze przez 20 min po zakończeniu spektaklu, po czym dostęp zostanie wyłączony.

Liczba biletów jest ograniczona.

Osoba kupująca decyduje, ile zapłaci za bilet. Można wesprzeć artystkę kwotami 10, 15, 20 lub 25 zł.

W opisie wydarzenia czytamy:

Ponoć łóżko 🛏️ powinno być najwygodniejszym meblem w mieszkaniu. Nie u mnie… na moim półtoraosobowym meblu spały już dziesiątki mężczyzn 👬👬👬👬👬, więc nieco się wyrobiło.
Wyrobiłam się i ja. Wiem już, kogo zapraszać do niego trzeba👌 a kogo nie✋. Opowiem Wam o tym, jak krzyczałam „jeszcze!”📣 i jak musiałam wyganiać jednego kochanego 👨‍❤️‍💋‍👨, by za chwilę pojawił się w nim drugi 👨‍❤️‍💋‍👨. O tym, jak czekałam na gwiazdę porno🍆 pod klubem nocnym i jak weszłam do współlokatora, żeby zabrać mu chłopaka z łóżka 😈.
Mówiąc krótko: tej nocy zdradzę Wam wszystkie seksrety! Bez ściemy, bez owijania w bawełnę i bez pomijania obrzydliwych szczegółów.❣️

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni😤, zniesmaczeni🤢, roześmiani😂 i wybawieni😜. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka💅 najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii💩, homofobii💩, body-shamingu💩, fat-shamingu💩, ageizmu💩 i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. 💩💩💩

😈 Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
😈 Szykujcie się na najgorsze!

Bilety kupić można w sklep.jejperfekcyjnosc.pl:

Wypowiedz się! Skomentuj!