Superutalentowana drag queen Shady Lady pojawi się we wtorek przed weekendem majowym w programie Jej Perfekcyjności. I obiecała, że dla nas wystąpi!

Shady Lady ponad rok przygotowywała się do swojego debiutu scenicznego i pierwszy raz zaprezentowała się szerszej publiczności w listopadzie 2018 roku podczas 10. edycji Kim Lee & Galeria Drag Queen Festiwal. Do domu wróciła z koroną. Kilka dni później wzięła udział w pierwszym Lip Sync Battle w Resorcie Komedii i tam również podbiła serca publiczności i wygrała.

„Shady Lady szturmem wzięła 10. Kim Lee Drag Queen Festiwal. Jej wykonanie “Jestem kobietą” Edyty Górniak miało energię i pazur w najlepszej dragqueenowej tradycji” – tak Mariusz Kurc, redaktor naczelny magazynu „Replika” podsumował pierwszy występ Shady Lady podczas X Edycji Kim Lee & Galeria Drag Queen Festiwal.

Od tamtej pory nieustannie pracuje i nie robi sobie przerwy. Brała udział w akcji Drag Queers przeciwko przemocy, a jej występy można było zobaczyć w Warszawie podczas popularnych imprez w klubie Pogłos – Ciężki Brokat czy czwartkowym Bingo z Charlotte, a także w Madame Q u boku Twojej Starej. Ostatnio pojawiła się również w poznańskim klubie Punto Punto, a także gościnnie podczas jubileuszowego setnego odcinka talk-show Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka.

Shady Lady zobaczycie już w ten wtorek – 30 kwietnia o 22:00 na żywo tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Wypowiedz się! Skomentuj!