Dzień przed halloween Queer UW zaprasza na pokaz kultowego filmu – utrzymany w kampowej stylistyce, quasistraszny „Rocky Horror Picture Show”! Wstęp wolny.

Queerowe Halloween: Rocky Horror Picture Show

30 października 2017
17:00
Uniwersytet Warszawski, budynek Samorządu Studentów, sala 100
tutaj

Skoro halloween, to musimy je trochę skłirować, co nie? Kamp, kicz, groteska. Strach? Może niekoniecznie. Ale za to mnóstwo dobrego humoru, klasycznych już piosenek i doskonałej gry aktorskiej. Queer UW zaprasza na pokaz „The Rocky Horror Picture Show”! Specjalnie z okazji halloween i z komentarzem naszego gościa – mgr Jej Perfekcyjności.

🎬 O filmie:
Film, który doskonale spełnia wszystkie założenia filmu kultowego opracowane przez Umberto Eco. Od 25 lat jest bez przerwy pokazywany w kinach amerykańskich i ma swoje niezwykle oddane grono wielbicieli. „Rocky Horror Picture Show” to niesamowita mieszanka komedii, horroru i musicalu. Do tajemniczego zamku zamieszkiwanego przez groźnego doktora Frank-N-Furtera pewnej nocy trafiają Janet i Brad, którym zepsuł się samochód. Para ta stanie się świadkiem stworzenia przez doktora idealnego kochanka Rocky’ego Horrora.
[za: http://www.filmweb.pl/film/Rocky+Horror+Picture+Show-1975-1462]

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Wypowiedz się! Skomentuj!