W ten piątek Touch w Warszawie zaprasza na wyjątkową imprezę poświęconą jednej z największych gejowskich div wszech czasów. Whitney Houston tej nocy rządzić będzie przy ul. Sienkiewicza 6 w Warszawie.

You’re love is my love! 💞 A love wszystkich skierowana jest na Whitney Houston.💖 Każdy z nas ma ten jeden jej hit, który kocha nad życie. I nie ma znaczenia, czy jest to 🎤”I Will Always Love You”, 🎤„How Will I Know”, 🎤„I’m Your Baby Tonight”, 🎤”I’m Every Woman” czy też 🎤„It’s Not Right but It’s Okay”. Wszyscy wiemy, że odejście Whitney w 2012 roku było przedwczesne. Na szczęście jej 🎵muzyka przetrwała do dziś i w ten sposób pamięć o niej – także. Bawmy się więc, tak jak bawić się lubiła Whitney. Do białego rana.🌅

Queen’s Touch to impreza dedykowana gejowskiej divie, która na zawsze zapisała się w naszych sercach ale i w historii muzyki. Chcemy oddać im hołd i potwierdzić, że są jednymi z najważniejszych kobiet w naszym życiu.

Więcej informacji tutaj.

Noc z Whitney przygotuje dla nas:
🎧 Aldona Relax – performerka i didżejka. Jedna z najważniejszych drag queen w Polsce ostatnich lat. Tej nocy porwie nas, grając tak jak jej dumne serce podpowie.

Start o 22:00.
💲Wstęp 10 zł – w cenie welcome drink dla każdego!🍸

Wypowiedz się! Skomentuj!