Już 3 października zobaczyć będzie można pierwszy, premierowy odcinek trzeciej serii programu. Kto będzie pierwszym powakacyjnym gościem?

Lada dzień dowiemy się, kogo do pierwszego programu zaprosi trans. Na razie informacja trzymana jest w tajemnicy. Niespodzianką mają być też zmiany, jakie zajdą w programie.

– Rewolucji nie będzie, ale pewne zmiany pojawią się na pewno – zapowiada Jej Perfekcyjność. – Chcemy pokazać, że „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” idzie do przodu, ewoluuje i dostosowuje się do potrzeb odbiorców.

Zmienić się ma sposób dystrybucji programu. Nadal będzie on dostępny w formie podcastu na stronie JejPerfekcyjnosc.pl oraz w kanale YouTube ale w inny sposób rozpowszechniany będzie na żywo. Jak? O tym dowiedzieć się mamy lada dzień.

Nie zmieni się data i godzina emisji. Program nadal nadawany będzie na żywo we wtorki o 22:00.

Za przygotowanie programu odpowiadać będzie nadal ekipa Polska Live!, jednakże wkrótce zastąpi ją nowa marka. Wszystko w związku z rozwojem i wzrostem popularności audycji przygotowywanych przez tę redakcję.

Czym jest program Jej Perfekcyjności?

W godzinnym programie gości osoby ze świata sztuki, polityki, nauki i mody. program nadawany jest na żywo ale jego nagrania można znaleźć potem w formie podcastów na JejPerfekcyjnosc.pl oraz na kanale YouTube.

W pierwszym sezonie gośćmi talk-show byli m.in. Damian Nowacki, Patryk Chilewicz, Yga Kostrzewa, duet KaDo, Marta Konarzewska, Joanna Erbel oraz Madox i drag queer Charlotte. W drugim sezonie, który rozpoczął się w październiku 2016, gośćmi byli m.in. prof. Monika Płatek, biskup Szymon Niemiec, Krystian Legierski, Piotr Guział, Barbara Nowacka, Dżaga, Joasia Gąska, Wiktor Korszla, duet Jakub & Dawid, Betty Q czy też Radek Pestka.

Program na żywo ogląda kilka tysięcy osób. Jego nagrania – za pomocą różnych platform – docierają do kolejnych kilku-kilkunastu tysięcy odbiorców.

Wszystkie odcinki dotychczasowych serii można obejrzeć poniżej.

Aby rozwinąć listę dostępnych odcinków, wystarczy nacisnąć symbol playlisty obok tytułu nagrania.

Wypowiedz się! Skomentuj!