Piotr jest cudowny. W znaczeniu, że tak piękny jak i skuteczny w swojej pracy. Nie, ja nie jestem jego klientką – żeby nie było złośliwości!

monforowCo najważniejsze u dobrego trenera osobistego: jest cierpliwy. Wie, że to ciężka praca, w którą trzeba się wdrożyć. Wie też, że każdy ma inny punkt startowy i z różnych momentów życiowych zaczyna. A to ważne. Trening, co oczywiste, dostosowuje do potrzeb i oczekiwań każdej osoby. No i jest skuteczny. Wiem, co mówię, bo widziałam osoby, które skorzystały z jego usług. A poza tym znam kolejne moje znajome osoby, które zaczynają właśnie przygodę z Piotrkiem. Potrafi też docisnąć, jeśli trzeba. No i mobilizuje, mobilizuje, mobilizuje!

Sam zresztą jest przykładem tego, jak wiele można osiągnąć! Jest nie tylko sympatyczny, uśmiechnięty i przystojny ale do tego ma ciało Apollo! Sam ćwiczy regularnie, motywując tym inne osoby z otoczenia do tego, żeby zaczęły. Na mnie jeszcze nie zadziałał ale ja jestem bardzo trudnym przypadkiem. Takim najpewniej nie do ogarnięcia, więc to się nie liczy ;)

Piotrek jest częścią grupy Warsaw Fitness Academy, więc jeśli chcecie skorzystać z jego pomocy, to odzywajcie się do niego telefonicznie pod numerem telefonu 796 328 296.

A sam o sobie mówi tak:

To, co najcześciej słyszę od ludzi, a co znajduje rownież odzwierciedlenie w moim spojrzeniu na siebie to: energia, radość i chęć walki.
Dlatego przełamałem swoje schematy odnajdując w sobie wiecej możliwości rozwoju. Chcę dzielić sie z innymi, pomagać im by odnaleźli w sobie , to co uśpione, gdyż w zabieganym i stresującym świecie zapominamy o sobie. Fitness, to moja przyszłość.

#WarsawFitnessAcademy #strong #muscle #motivation #sport #fit #active #fitness #fitnessmodels #warsaw #cute #beard

A photo posted by Personal Trainer (@monforow) on 

Wypowiedz się! Skomentuj!