Warszawa, 7 marca 2015 – W sieci znaleźć już można nagranie z wizyty Jej Perfekcyjności w programie WidziMiSię. Trans była gościem Michała Figurskiego w miniony czwartek.

Razem z JP program odwiedziła Jowita Michalska, dyrektor zarządzająca Foundation for Strategic Competence Development Polska. To kolejna już wizyta trans w tym studiu.

– Lubię „WidziMiSię”, bo to program na luzie – wyjaśnia Jej. – Sam zresztą czuję się w nim coraz swobodniej i pozwalam sobie na coraz więcej. Lubię też Figurskiego, więc to dodatkowa przyjemność z każdych odwiedzin.

„WidziMiSię” to autorski przegląd wydarzeń Michała Figurskiego, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi w luźniejszej formie skomentują bieżące tematy polityczne, społeczne i sportowe. Figurski patrzy na rzeczywistość zdominowaną przez politykę z dystansu, z perspektywy człowieka, który z polityką nie ma nic wspólnego. Zajumje się też wydarzeniami społecznymi, gospodarczymi i kulturowymi. Do rozmowy zaprasza wybranych przez siebie komentatorów.

Nagranie z programu można bezpłatnie zobaczyć tutaj.

20150807
Jej Perfekcyjność w studiu „WidziMiSię”

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!