Warszawa, 25 stycznia 2015 – Na duzyformat.blog.pl pojawiła się nowa blotka. Wpis zatytułowany „Do usranej śmierci” jest poświęcony imprezowemu trybowi życia Jej Perfekcyjności, który często budzi kontrowersje.

Nowy wpis jest drugim w tym roku. Trans przyznaje, że pretekstem do napisania jest rozmowa z nią, jaką niedawno opublikował serwis pridemag.pl. Cała blotka poświęcona jest imprezom.

„Myślę sobie, że ja z imprez czerpię energię do życia. Nie ma dla mnie nic lepszego niż zobaczyć i poczuć rozbawiony tłum. Pulsujący jednostajnie w rytm dudniącej muzyki, buchający ciepłem w twarz. Mieszanka zapachu perfum, potu, feromonów i różnych innych dzikich zapachów. Chaos na parkiecie, który jednak – po dłuższej analizie – przedstawia swoją chronologię i geografię” – pisze na blogu Jej Perfekcyjność.

We wpisie trans wspomina także nieistniejące kluby, jak i te, w których bawi się obecnie. Zastanawia się nad tym, co zmieniło się w imprezowaniu i co sprawiło, że dziś życie nocne Warszawy wygląda inaczej. Całą blotkę znaleźć można pod adresem duzyformat.blog.pl.

20150125
Nowa blotka „Do usranej śmierci

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!