Warszawa, 1 grudnia 2014 – Rozmowę pod kontrowersyjnym tytułem „Chcę być dziewicą” przygotował Piotr Seweryn Rosół. W wywiadzie Jej Perfekcyjność opowiada o różnych aspetkach swojego życia.

Jednym z najciekawszych fragmentów jest ten, gdy trans opowiada o swojej pasji do imprezowania. Zdradza, co tak naprawdę pociąga ją w życiu nocnym i dlaczego powtarza, że impreza jest jej życiem. 

– Impreza to być może najważniejsza sfera mojego życia, bo właśnie w niej przejawią się wszystkie elementy sprawiające, że jestem tym, kim jestem. Uwielbiam ten „brud życia nocnego”, rozochocone miasto nocą, obrzydliwość i piękno spotkań. Tak, jestem nocnym wampirem, lubię obserwować i uczestniczyć w zdarzeniach, w których można doświadczyć wszelkiego rodzaju relacji, zderzyć się z tym, co nieobliczalne. Impreza to melanż społeczny, klasowy, tożsamościowy. To, co się dzieje w klubie oddaje charakter miasta – Kit Kat Club w Berlinie, Air Club w Amsterdamie, Queen w Paryżu… Szukam tam młodości szukającej siebie – czytamy w rozmowie.

Wywiad ukazał się na stronach pridemag.pl w przededniu urodzin Queer UW, na które zresztą Jej Perfekcyjność w rozmowie wszystkich zaprosiła.


Rozmowa z trans dla pridemag.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!