Warszawa, 15 września 2014 – Trans miała okazję odwiedzić studio w programie Michała Figurskiego w miniony czwartek. W serwisie iPla.pl pojawiło się dziś nagranie.

Jej Perfekcyjność dotrzymała słowa danego prowadzącemu i tym razem pojawiła się w peruce i sukience. Prowadzący podkreślał też, że ma na sobie 11-centymetrowe obcasy.

– U mnie słowo droższe od pieniędzy – żartuje Jej Perfekcyjność. – Ubolewam tylko, że miałem tak mało czasu, bo na przygotowanie się do programu wygospodarowałem tylko 20 min. Ale udało się osiągnąć zadowalający efekt.

„WidziMiSię” to autorski przegląd wydarzeń Michała Figurskiego, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi w luźniejszej formie skomentują bieżące tematy polityczne, społeczne i sportowe. Figurski patrzy na rzeczywistość zdominowaną przez politykę z dystansu, z perspektywy człowieka, który z polityką nie ma nic wspólnego. Zajumje się też wydarzeniami społecznymi, gospodarczymi i kulturowymi. Do rozmowy zaprasza wybranych przez siebie komentatorów.


Jej Perfekcyjność w studiu programu „WidziMiSię” na antenie Polsat News 2

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!