Warszawa, 28 sierpnia 2014 – Jej Perfekcyjność będzie dziś znów gościem programu „WidziMiSię” w Polsat News 2. Jej pierwsze pojawienie się w nim wywołało pozytywne reakcje.

Program rozpocznie się o godzinie 22:00. Dzień później jego powtórkę będzie można zobaczyć w serwisie iPla.tv. Poprzedni występ trans dostępny jest pod tym adresem.

– Pierwsza wizyta w studio programu bardzo mi się podobała – wyznaje trans. – Choć muszę przyznać, że nie dałem z siebie wszystkiego. Nie spodziewałem się, że formuła programu jest aż tak luźna. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się bardziej poszaleć.

„WidziMiSię” to autorski przegląd wydarzeń Michała Figurskiego, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi w luźniejszej formie skomentują bieżące tematy polityczne, społeczne i sportowe. Figurski patrzy na rzeczywistość zdominowaną przez politykę z dystansu, z perspektywy człowieka, który z polityką nie ma nic wspólnego. Zajumje się też wydarzeniami społecznymi, gospodarczymi i kulturowymi. Do rozmowy zaprasza wybranych przez siebie komentatorów.
Program wystartował już jakiś czas temu – wkrótce zbliża się jego setna edycja. 

– Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak zaproszenie wszystkich do oglądania – tłumaczy JP. – Nie wiem jeszcze, kto będzie towarzyszyć nam w studio, ale chyba wolę mieć niespodziankę.

Jej podkreśla także, że było to jej pierwsze spotkanie z samym Michałem Figurskim, którego słuchała od momentu jego pracy w radiu RMF FM, gdy sama jeszcze była dzieckiem.

 
Jej Perfekcyjność w „WidziMiSię” 13 sierpnia 2014

/wirtualnemedia.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!