Warszawa, 13 maja 2014 – Nowy, szokujący wpis pojawił się na blo Jej Perfekcyjności. We wpisie „Pedały w tramwaju”, trans opisuje, jak w miniony weekend stała się ofiarą przemocy w miejscu publicznym.

Już wstęp do wpisu zdradza, że blotka będzie poważna. Trans pisze w nim: „Czyli o tym, jak nas wyzwano, uderzono i opluto w tramwaju linii 9 oraz o odwadze, którą wykazały się tylko dwie młode kobiety.”

„Oczywiście, przeszkadzają im pedały w tramwaju. (…) Chłopcy nie przestają komentować. Niby pomiędzy sobą, ale jednak bardzo głośno mówią: „Ja to jednak nienawidzę pedałów” „No i patrz, musi stanąć koło mnie, musi mnie prowokować” i inne takie. Ludzie dokoła słyszą to wyraźnie, ale tak dobrze zdominowali przestrzeń symboliczną w pojeździe, że ucichły okoliczne rozmowy. My nie reagujemy.” – relacjonuje na duzyformat.blog.pl trans.

Wpis zawiera szczegółową informację o przebiegu zajścia, które miało miejsce w tramwaju linii 9. Trans ze szczegółami opisuje uczestniczące w nim osoby, ich zachowanie i reakcje na homofobiczne wyzwiska, przemoc i poniżanie.

Cały wpis znaleźć można na duzyformat.blog.pl.


Wpis na blo Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!