Warszawa, 25 lipca 2013 – W nowym wpisie na swoim blo, zatytułowanym „Czy Kate Middleton i książę Wiliam naprawdę mają syna?”, Jej Perfekcyjność zastanawia się nad tym, czy dziecko jest rzeczywiście chłopcem.

W tekście trans odnosi się przede wszystkim do informacji zamieszczonej na portalu fronda.pl. Jak podkreśla Jej Perfekcyjność, to właśnie ten serwis jest najczęściej czytany przez osoby LGBT w Polsce, gdy szukają informacji ze świata na temat spraw dotyczących osób homo-, biseksualnych i transpłciowych.

– Teraz fronda.pl przyczepiła się do dziecka księcia Williama w związku z tym, że w Wielkiej Brytanii wprowadzono równość małżeńską – wyjaśnia trans. – Przyczepiła się złośliwie, ale w zasadzie ta złośliwość im się nie udała, jeśli się nad tym chwilę zastanowić.

Sama Jej Perfekcyjność nie czyta portalu, a o publikacji dowiedziała się od swojego znajomego. Stała się ona jednak podstawą pewnej refelskji nie tylko nad Georgem Alexandrem Louisem, ale także pojęciem gender i samym portalem fronda.pl. Cały tekst wpisu dostępny jest na duzyformat.blog.pl.


Nowy wpis na blo Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!