Warszawa, 6 czerwca 2013 – Jest już nagranie z tegorocznej POMADY. Jej Perfekcyjność wystąpiła na niej w segmencie zatytułowanym „KASA” i opowiedziała o tym, jak finansowana jest Parada Równości.

W nowej formule POMADY postawiono na dyskusje i debaty – one stały się osią rozrastającego się przez ostatnie lata festiwalu. Dziesięciominutowe prezentacje miały wyczerpać wystąpienia zaproszonych gości, więcej czasu poświęcono na przedyskutowanie poruszonych tematów.

– To bardzo ciekawe, że POMADA zastanawia się sama nad sobą – komentuje JP. – Chcą wiedzieć, co dalej ze swoim festiwalem robić, jak i czy w ogóle go dalej realizować. Cieszę się, że mogłam dorzucić swój mały kamyczek do tego ogródka.

W opisie wystąpienia Jej Perfekcyjności czytamy: „Finansowanie wydarzeń LGBT nie jest prostą sprawą. Na Zachodzie marsze i parady są olbrzymim dochodowym biznesem. Organizatorzy są firmami prowadzącymi działalność gospodarczą. Czemu nie jest tak u nas? I czy powinno tak być? Z czego utrzymuje się Parada Równości? Z czego powinna się finansować? Co z innymi inicjatywami?”

Nagranie z wystąpienia jest już dostępne w internecie na kanale YouTube POMADY.


Jej Perfekcyjność na POMADZIE (fot. POMADA)


Kadr z nagrania YouTube.com

Nagranie YouTube.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!