Warszawa, 14 maja 2013 – Zmiany w wyglądzie kanałów YouTube.com wdrożono nareszcie także na tym należącym do Jej Perfekcyjności. Trans w nowej odsłonie pojawiła się w miniony weekend.

Nowy wygląd kanałów YouTube.com, tzw. One Channel umożliwia dostosowanie wyglądu kanałów na wszystkie urządzenia, na których mogą być one odtwarzane: komputer, tablet, telewizor i komórkę. Trans ostatecznie wdrożyła zmiany także u siebie.

– Odkładałem to na przyszłość, ale prawda jest taka, że muszę to kiedyś ogarnąć – tłumaczy JP. – Teraz nadszedł ten czas. Mam nadzieję, że nowy wygląd spodoba się wszystkim i ułatwi poruszanie się po kanale.

Na kanale Jej Perfekcyjności główna grafika przedstawia trans w bąbelku – jednym z wielu, jakie znajdują się w tle całego obrazka. 
Zmiany obejmują także grafikę. To co rzuca się w oczy to zbliżenie designu to tego, znanego z Google+. Duże zdjęcie i znajdujące się pod nim przyciski zakładek wywołują jednoznaczne skojarzenia. Co ważne, nowe kanały będą się dopasowywały do ekranów różnych urządzeń, dzięki czemu na każdym zobaczymy wprowadzone przez nas elementy graficzne. YouTube daje twórcom dużo swobody w kwestii doboru sposobu wyświetlania treści. Właściciel może układać filmy i playlisty na stronie według własnego uznania.

– Zamierzam wkrótce nieco intensywniej korzystać z mojego YouTube, tak jak dawniej – zdradziła trans. – Muszę tylko znaleźć trochę wolnego czasu, żeby to na spokojnie zaplanować. Najpewniej stanie się to po Paradzie Równości.

Ostatnim filmem wrzuconym przez Jej Perfekcyjność jest ten, zawierający pozdrowienia dla uczestniczek i uczestników Montreal Pride. Jej Perfekcyjność, jako gość specjalny wydarzenia została o to poproszona przez organizatorów.


Nowy wygląd kanału YouTube.com/JejPerfekcyjnosc

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!