Warszawa, 15 maja 2013 – To już pewne: 7 czerwca w klubie Glam w Warszawie odbędzie się impreza benefitowa na rzecz inicjatywy WHATEVER. Gwiazdami wieczoru będą dj Monky i Patrycja Malinowska. Przewidziano także mnóstwo atrakcji.

Na nieco ponad tydzień przed Paradą Równości a więc i samym happeningiem WHATEVER, Jej Perfekcyjność zaprasza wszystkich do klubu Glam. W piątek 7 czerwca od 23:00 w Glam przy ul. Żurawiej 22 rozpocznie się impreza „WHATEVER PARTY”. Wstęp na nią kosztuje 10 zł lub 5 zł za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej.

– W ten sposób każda osoba będzie mogła wesprzeć ten szczytny cel – cieszy się trans. – Bardzo się cieszę, że udało mi się namówić tyle osób do współpracy tego wieczoru. Wszystkim im jestem bardzo wdzięczny.

Patrycja Malinowska urodziła się by być na scenie i śpiewa odkąd pamięta. W 2010r. przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent” w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią. Jej głos porusza każdego kto ma okazję go usłyszeć – aksamitnie drapieżny wokal pełen ciepła rozpala duszę i ciało. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą, uwodzącą swoim potężnym głosem.
Dj Monky swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2006 roku. Po raz pierwszy swoje umiejętności miał okazje zaprezentować podczas cyklu „Light up the night” w znanym warszawskim klubie On-Off. W kolejnych latach był zapraszany na gościnne sety do takich warszawskich klubów jak Club HotL, Zoo czy 35mm w Warszawie. W niedługim czasie zaczął także współpracę ze Sketchem, a także z klubami pod marką Czekolada w Poznaniu, Łodzi oraz Lublinie. Zdobyte doświadczenie zaowocowało współpracą z klubem Utopia w Warszawie. Aktualnie jest stale związany z klubem Diva w Krakowie, oraz klubem Bank w Warszawie, a także częstym gościem klubu Opera. Był także artystą projektu SUMMER of MTV organizowanym na polskim wybrzeżu w 2008 roku. Najlepszym określeniem muzyki jaką gra jest pompująca mieszanka muzyki house, w których miesza gatunki znane jako vocal, funky czy progressive house.

– Wkrótce ruszy konkurs, w którym do wygrania zaproszenia na imprezę – zdradza trans. – A podczas samego wydarzenia rozdamy trochę darmowej wódki… Więc zapowiada się szalona noc.

Patronat nad wydarzeniem objął opiniotwórczy portal pusto24.pl. Dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na inicjatywę WHATEVER – druk materiałów i infomacji. Inicjatywa WHATEVER stawia sobie za cel walkę z uprzedzeniami wewnątrz środowisk LGBT. Jej manifest znaleźć można na stronie www.whatever.edu.pl.


Plakat reklamujący WHATEVER PARTY

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!