Warszawa, 3 kwietnia 2013 – Miesiąc temu ruszyła strona ask.fm Jej Perfekcyjności. Od tej pory anonimowo udało się Wam zadać jej już blisko 400 pytań.

Trans odpowiada więc średnio na 10 pytań dziennie. Dotyczą one różnych sfer jej życia i mają bardzo zróżnicowany charakter.

– Staram się odpowiadać nawet na te, po których widać, że intencją autorki lub autora jest obrażenie mnie – wyjaśnia JP. – Robię to, bo wiem, że po pierwsze nikt nie jest w stanie mnie obrazić a po drugie: zazwyczaj po mojej odpowiedzi wychodzi na to, że owa autora, ów autor są mało inteligentnymi osobami.

Serwis ask.fm umożliwia zadawanie anonimowych (ale nie tylko) pytań osobie, która posiada tam profil. Na stronie ask.fm/jejperfekcyjnosc każda zainteresowana osoba ma możliwość dopytać o co tylko chce, bez konieczności ujawniania swojej tożsamości. Jej Perfekcyjność podkreśla, że popularność jej profilu jest większa, niż oczekiwała.
Na stronie można przeczytać także pytania i dotychczasowe odpowiedzi trans. JP zdradza, że nie odpowiedziała na „dwa, góra trzy pytania”, które po prostu usunęła. Pytana o powód odpowiada, że albo nie były to pytania tylko obelgi, albo odpowiedziala na nie chwilę wcześniej.

– Tak więc zachęcam i zapraszam do wpisywania waszych pytań – reklamuje. – Wiem, że poczucie anonimowości pozwala Wam na większą otwartość i brak pruderii przy zadawaniu tych pytań, niż na przykład facebook.

Jej Perfekcyjność dodała, że stara się odpowiadać na pytania codziennie, ale nie zawsze ma na to czas. Prosi więc o cierpliwość, jeśli czasem trzeba na odpowiedź poczekać nieco dłużej niż 24 godziny.


Strona Jej Perfekcyjności w serwisie ask.fm (tutaj)

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!